Twoje narodziny – doula Adrianna Złowocka

Jestem doulą
– wspieram kobiety i ich rodziny w okresie ciąży, w czasie porodu i połogu. Razem ze mną przygotujesz się do porodu o jakim marzysz.

Towarzyszę w czasie porodu
– wspieram fizycznie, emocjonalnie i informacyjnie. Wspieram w połogu tak jak tego potrzebujesz.

Wsparcie informacyjne
Służę wsparciem informacyjnym, trochę jak szkoła rodzenia. Opowiadam o technikach łagodzenia bólu, pomagam rozeznać się w miejscach do porodu, wspieram organizacyjnie przygotowania do połogu.

Wsparcie emocjonalne
Ponadto jestem wsparciem emocjonalnym. To znaczy, że jestem otwarta na Twoje doświadczenia, Twoje emocje i uczucia, a swoje opinie, sprawy i historie zostawiam za drzwiami.

Wsparcie fizyczne
Dam Ci również wsparcie fizyczne. Jeśli będziesz tego potrzebowała, to wymasuję Cię szalem rebozo, pomogę w zmianie pozycji na sali porodowej, czy otulę po zakończonym połogu.

O firmie

Jestem tu by Cię wesprzeć – dzięki historiom okołoporodowym, które przeżyłam, dzięki zamiłowaniu do pracy z drugim człowiekiem, fascynacji porodami i wreszcie doświadczeniu bezwarunkowego wsparcia, które otrzymałam od innych kobiet. Poród to wydarzenie, które zostanie w pamięci na zawsze. Tłumaczę, pokazuję i pomagam odkryć, że można zrobić wiele, by wpłynąć na jego przebieg tak, by było to wspomnienie dobre i satysfakcjonujące.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej