Edukacja Żywieniowa

DIETOTERAPIA BOTANICZNA

Zapraszam do twórczej współpracy z Naturą w dziedzinie diety oraz do odżywiania inspirowanego przez samą Naturę, z którą jesteśmy nierozerwalnie związani. Ona daje nam możliwość istnienia i działania, jednoczy nas i przepełnia, karmi i odżywia – od niej czerpiemy wszystko co do życia potrzebne.

O firmie

Jestem przede wszystkim promotorką i edukatorką zdrowego stylu życia zgodnego z Naturą. Jako zawodowy dietetyk, fitoterapeuta i specjalista zdrowia publicznego uczę nie tylko świadomego odżywiania i zmiany nawyków żywieniowych ale także świadomego życia z uwzględnieniem Natury – jej praw i cykli – tego co ona nam przekazuje każdego dnia. Opracowuję holistyczne programy żywieniowe zgodne z naturą organizmu, prowadzę terapie dietetyczne oparte na produktach naturalnych wspomagane kuracjami roślinnymi (zioła i oleje). Budowanie diety idealnej postrzegam jako proces twórczy, do którego należy podchodzić kierując się nie narzuconymi teoriami i dogmatami, ale uważną obserwacją własnego organizmu. Najważniejsze jest poznanie człowieka, spojrzenie na niego całościowo – w ujęciu holistycznym (ciało-umysł-dusza), a następnie doprowadzenie organizmu do pełnej równowagi i harmonii stosując przede wszystkim odżywianie pokarmem pochodzącym z Natury. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, którego traktuję kompleksowo uwzględniając nie tylko jego nawyki i preferencje żywieniowe, ale też nastawienie i emocje związane z jedzeniem oraz funkcjonowaniem w codzienności.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej