Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI

WOMAI to Centrum Nauki i Zmysłów, wyjątkowe miejsce, które łączy dwa przeciwstawne światy: światła i ciemności, tworzą je niewidomi bohaterowie i naukowcy.

Oferujemy dwie interaktywne wystawy: „w stronę światła” gdzie ukazujemy naukę w praktyce, w otaczającym nas świecie oraz „w stronę ciemności” gdzie wraz z niewidomym przewodnikiem doświadczamy rzeczywistości bez użycia wzroku.

Ofertę kierujemy zarówno dla grup jak i gości indywidualnych. Uczymy przez zabawę i doświadczenie, bo wierzymy, że to najlepsza droga aby osiągnąć sukces.

O firmie

WOMAI to nie tylko Centrum Nauki i Zmysłów, to świat wszystkich moich inspiracji (World Of My All Inspirations). Właśnie to przyświecało twórcom tego miejsca: inspirowanie ludzi do odkrywania niesamowitych zjawisk, edukowanie szczególnie najmłodszych i pokazywanie, jak ważna jest akceptacja różnorodności.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej