BAJKA PANA KLEKSA

Bajka Pana Kleksa to jedyne takie miejsce w Polsce, w którym poprzez balansowanie pomiędzy fantazją i nauką rozwijamy w dzieciach chęć odkrywania świata.

To ponad 1400 m2 interaktywnej ekspozycji, 8 stref tematycznych i świetna zabawa dla całej rodziny. Jako pierwsi łączymy ze sobą kulturę, edukację i zabawę.

W naszej Bajce zamiast tradycyjnych metod kształcenia tworzy się dzieciom nowe możliwości twórczego eksperymentowania i odkrywania świata.

Jak mawiał Profesor Kleks: szkoła nie musi być nudna! I my się z tym w 100% zgadzamy!

NOWOŚĆ!
Abecja, czyli Podwodny Świat Królowej Aby to nowa interaktywna wystawa edukacyjna, będąca przedłużeniem Bajki Pana Kleksa. Poświęcona jest ekologii i ochronie środowiska. Na zwiedzających czeka 13 multimedialnych stanowisk oraz ważne zadanie-pomoc Królowej Abie w ocaleniu planety przed katastrofą ekologiczną.

O firmie

Witajcie w Naszej Bajce Bajka Pana Kleksa to centrum nauki, kultury i zabawy. To ponad 1400m2 interaktywnej ekspozycji, która dostarcza atrakcji dla całej rodziny. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej