Academy of Hasten – nauka pływania /12 lokalizacji

Hasten to skuteczna szkoła pływania!
Codziennie pomagamy setkom dzieci i dorosłych (a także niemowlętom) przełamywać strach, doskonalić siebie na drodze do sukcesu, czerpać radość z aktywności i pielęgnować sportowego ducha.

W Academy of Hasten poprzez zadbanie o swoją regenerację i sport osiągamy harmonię. Odnajdujemy siłę, by osiągać swoje cele. Energia naszej aktywnej społeczności zaraża, by dawać radość oraz motywować na drodze nauki i doskonalenia!

O firmie

Academy of Hasten to jedna z największych i najbardziej renomowanych szkół pływania w Warszawie - posiadamy aż 12 lokalizacji w Warszawie oraz Legionowie! Oferujemy naukę pływania dla dzieci niemowląt, a także dorosłych. Zarówno indywidualnie, jak i w niewielkich, kilkuosobowych grupach - każdy pływak niezależnie od płci czy wieku, znajdzie u nas odpowiednie zajęcia. Wszystkie nasze lekcje pływania odbywają się pod bacznym okiem doświadczonych i utytułowanych instruktorów pływania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej